01034, м. Київ, вул. Паторжинського, 4
тел: 044-278-55-16 факс: 044-235-97-63

МЕНЮ

Наші партнери

Бібліотека

Документи
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Провідні проекти


НАШІ ЗАХОДИ

Новини


irf_logo320x71_uk-ua.jpgшкола європейської інтеграції


      «Українська школа європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства» - проект, який був започаткований Інститутом Політичної Освіти  за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у 2010 році.      

                                                                                                                                 

  Метою проекту є підвищення спроможності лідерів (представників різних сегментів) громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів та практик шляхом організації та проведення для них Школи європейської інтеграції з залученням в якості експертів у ній кращих вітчизняних та закордонних фахівців та експертів з даної тематики.


  Цільова аудиторія – група з 30 чол. – лідерів різних сегментів громадянського суспільства України (представників правозахисних, екологічних, молодіжних, організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо), відібраних на конкурсній основі Інститутом Політичної Освіти спільно з партнерськими організаціями. 

   
Контекстом даного проекту є сприяння європейській інтеграції України, посилення впливу громадянського суспільства на відносини між Україною і ЄС, інтеграція громадянського суспільства України до загальноєвропейського простору, усунення бар’єрів для контактів між людьми між Україною і ЄС, підвищення суспільного запиту на європеїзацію України.

Протягом останніх років Інститутом Політичної Освіти було організовано близько десяти міжнародних конференцій, в тому числі з питань європейської інтеграції та транскордонної співпраці.