01034, м. Київ, вул. Паторжинського, 4
тел: 044-278-55-16 факс: 044-235-97-63
10.04.2015
ВЖЕ НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУТЬ ПРОЕКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ СТАТУТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКАНа сайті Івано-Франківської міської ради офіційно оприлюднено проект рішення "Про затвердження Статуту територіальної громади міста Івано-Франківська в новій редакції" Робота над розробкою нової редакції Статуту територіальної громади міста Івано-Франківська добігає до свого завершення.Останнім та найбільш вагомим кроком до втілення реформи участі громади міста у самоврядуванні залишилось затвердження проекту документу Івано-Франківською міською радою.
31.03.2015
ШВЕЙЦАРСЬКА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ, ЦЕ ОСОБЛИВА РОЛЬ ДЕРЖАВИСтажування в Швейцарії для учасників Майстерні європейської політики стало можливим завдяки спільним зусиллям Посольства Швейцарії в Україні, Міністерству закордонних справ Швейцарії та партнерам. Десять випускників Майстерні 2014-15 років в супроводі організаторів змогли стати учасниками поїздки, яка стала фінальним, четвертим етапом проекту.
03.03.2015
УЧАСНИКИ МАЙСТЕРНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ГОТОВІ ДО ПОЛІТИЧНОЇ РОБОТИСтратегія повернення Криму та звільнення окупованої частини Донбасу стали провідними темами дискусій майбутніх політиків на завершальному етапі. Свій третій, заключний етап в Україні, Майстерня європейської політики провела в Києві. Її учасниками стали переможці конкурсу, проведеного Інститутом Політичної Освіти в 2014 році, які мають намір займатися політичною діяльністю.
02.12.2014
МАЙСТЕРНЯ-20142-й етап проекту «Майстерня європейської політики» за сталою традицією відбувався у м. Львів. До участі було запрошено тих учасників 1-ого етапу Майстерні, які розпочали виконання домашніх завдань – втілення власних політичних проектів. Тому протягом всіх трьох Майстерень, окрім навчальної та тренінгової програми, значну увагу було приділено саме особливостям реалізації проектів учасниками. Були проведенні презентації та оцінювання формулювання мети, завдань, плану реалізації проекту та перших кроків з їхнього втілення. Також значна увага приділялася інформаційному висвітленню проектів. Крім того, окрему увагу приділено проектам учасників, які на даний момент вже завершили реалізацію та тим проектам, які були пов’язані з позачерговими виборами до Верховної Ради України (наприклад, учасники з м.Івано-Франківськ, м.Дніропетровськ, м.Львів тощо).
21.07.2014
ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ВИСЛОВЛЮЄ ГЛИБОКІ СПІВЧУТТЯ СІМ'ЯМ ТА РОДИНАМ ЖЕРТВ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ16.07.2014
МАЙСТЕРНЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ. ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ ДО УГОРЩИНИ, СЛОВАЧЧИНИ ТА ПОЛЬЩІ.
Депутат Баштанської міської ради, Атнажева Лілія Михайлівна проінформувала присутніх про навчальну поїздку, присвячену четвертому етапу реалізації проекту «МАЙСТЕРНЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ» . Антажева Л. М. інформуючи своїх колег зазначила про досвід , які мали європейські країни щодо проведення реформ та важливості їх проведення для України.
23.06.2014
МАЙСТЕРНЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ СТАРТУВАЛА В УЖГОРОДІ ТА ПОЇХАЛА В ЄСУ понеділок, 23 лютого, в Ужгороді, на базі Генерального консульства Угорщини, стартував четвертий етап проекту «Майстерня європейської політики». Майстерня покликана сформувати нових лідерів для України, які сповідують європейські цінності та прагнуть євроінтеграції. Перед виїздом в ЄС з учасниками зустрівся Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаї, Голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко, експерт Інституту Політичної Освіти Олександр Солонтай та директор Україно-Угорського Центру регіонального розвитку Йосип Торпої.
12.06.2014
ВІД ЄВРОІМІТАЦІЇ ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ27 лютого Верховна Рада конституційною більшістю голосів (до речі, безпрецедентною за роки незалежності) призначила нового прем’єра та склад Кабміну. Цього тижня виповнюється 100 днів нового уряду. Вчора 100-денний рубіж перетнув в.о. президента Турчинов
Війна війною, а дати - знакові, то ж час підбити певні підсумки.
В том числі - у європейських питаннях.
04.06.2014
В УКРАЇНСЬКІЙ ПОЛІТИЦІ НЕДОСТАТНЯ КІЛЬКІСТЬ ЖІНОК«В українській політиці, як і у всій суспільній діяльності, недостатня кількість жінок на відповідальних посадах. З одного боку, жінок багато на рівні сіл та селищ, але вже починаючи з міського та обласного рівня, жінки як правило відсунуті від прийняття рішень. Дуже часто самі жінки не готові брати на себе відповідальність за управління громадами, регіонами, займатися політичною та управлінською діяльністю. Політика в нашій країні має занадто виражене чоловіче обличчя. Дуже часто жінкам бракує управлінських знань та досвіду, зокрема в сфері місцевого самоврядування», вважають в Інституті Політичної Освіти.
13.05.2014
ПРОЗОРА ТА ПІДЗВІТНА МІСЦЕВА ВЛАДА23.04.2014
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!08.04.2014
ПІСЛЯ ВИБОРІВ У ПАРЛАМЕНТ УГОРЩИНИ ПРИЙДЕ ВДВІЧІ МЕНШЕ ДЕПУТАТІВПродовжую розповідь про Угорщину, в якій мені пощастило побувати у рамках проекту від Інституту Політичної Освіти та Інституту Роберта Шумена «Європа на власні очі».
Цього разу мова йтиме про розвиток парламентаризму та особливості місцевого самоврядування, а ще про корупцію.
31.03.2014
ПРИЄДНАННЯ УГОРЩИНИ ДО ЄС СТАЛО ІСТОРІЄЮ УСПІХУ ЦІЄЇ КРАЇНИ17.03.2014
ПРОГРАМА «ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» РОЗПОЧАЛАСЯ 13 БЕРЕЗНЯ В ТЕРНОПОЛІІнститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні вже восьмий рік поспіль реалізовує проекти, метою яких є гармонізація відносин між населенням з різних областей України, шляхом формування змішаних груп учасників проекту та проведення для них спільних заходів, направлених на пошук правди, істини та компромісу в питаннях які досі розколюють українське суспільство (НАТО, ОУН-УПА, мова тощо).
03.03.2014
ПРОЗОРА ТА ПІДЗВІТНА МІСЦЕВА ВЛАДА13.02.2014
ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ ПРОДОВЖУЄ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ - «ПРОЗОРА ТА ПІДЗВІТНА МІСЦЕВА ВЛАДА».Основною метою проекту є демократизація та вдосконалення нормативно-правових документів що стосуються організації роботи органів місцевого самоврядування, а саме:
- положень про постійні депутатські комісії;
- регламентів місцевих рад;
- Закону України «Про місцеве самоврядування».
31.01.2014
ГУМАНІТАРНА ПОЛІТИКА НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ВІД ЗАГАЛЬНОГО ДО КОНКРЕТНОГО!»27.12.2013
ПРОЗОРА ТА ПІДЗВІТНА МІСЦЕВА ВЛАДА
Основною метою проекту є демократизація та вдосконалення нормативно-правових документів що стосуються організації роботи органів місцевого самоврядування, а саме:
- положень про постійні депутатські комісії;
- регламентів місцевих рад;
- Закону України «Про місцеве самоврядування».
Зазначена мета буде досягнута шляхом організації навчально-освітніх заходів для депутатів місцевих рад, під час яких будуть проаналізовані регламенти та положення про постійні депутатські комісії, якими керуються органи місцевого самоврядування України сьогодні. На підставі здійсненого аналізу учасники проекту напрацюють зміни та рекомендації до зазначених вище документів та спробують їх імплементувати в місцевих радах, які вони представляють.
26.12.2013
IIІ ШКОЛА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ДРУГИЙ ЕТАП02.12.2013
ТРЕТІЙ ЕТАП МАЙСТЕРНІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИІнститут Політичної Освіти у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та іншими партнерами другий рік реалізовує проекту «Майстерня європейської політики» (далі – Майстерня-2013). Мета проекту - формування нових лідерів українського суспільства, які сповідують європейські цінності, прагнуть до проєвропейських перетворень та реформ в Україні, репрезентують різні сфери діяльності та регіони нашої країни. Однією з цілей проекту є підвищення впливу та здійснення суспільного тиску на державну політику для забезпечення незворотності курсу на інтеграцію до Європейського Союзу, тому проект носить практичний аспект між етапами.